Sitede Ara

Gözde Sağlık Paketiyle Gözlüklerinize Veda Edin

Her göz özeldir. Sizin gözünüzün ihtiyaç duyduğu doğru tedavi için gerekli olan tüm tetkikleri tek bir pakette bir araya getirdik.

Türkiye'de sadece Medipol'de olan bu pakette, yine Türkiye'de bir ilk olan Vivior, göz izleme sistemi gibi akılcı teknolojilerin kullanımını, gözünüze en uygun tedavi şeklini bulmak için hazırladık. Medipol Göz Merkezimize geldikten sonra sizi yakın gözlüklerinizden kurtaracak etkili ve doğru yöntemi büyük bir hassaslık ve yüksek standartta bir doğrulukla belirliyoruz. Detaylı bilgi ve randevu için 444 76 44 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Gözde Sağlık Paketi aşağıdaki bütün tetkik ve hizmetleri kapsamaktadır:

Tam Göz Muayenesi

Gözünüzle ilgili bütün ölçümler tecrübeli uzmanlarımızın kontrolünde dikkatlice yapılarak, gözünüzün yapısı ve görme ile ilgili sorunlarınızın genel bir tablosu çıkartılır.

VIVIOR, Göz İzleme Sistemi

Türkiye'de sadece ve sadece Medipol'de kullanılan özel tasarım ve gözlüğünüze takılabilir küçük bir aygıt ile günlük görme alışkanlıklarınız dikkatle incelenir. İş ya da ev yaşamınızda gözünüzün hangi ışık şartlarına maruz kaldığı, yaptığınız iş ya da yaşam şekliniz gereği gözlerinizi en çok hangi mesafedeki nesnelerle ilişkili olarak geçirdiğinizi 3 gün boyunca Vivior teknolojisi sayesinde takip edilir. Buradan çıkartılan rapor ile doktorunuz görme kalitenizi en üst düzeye çıkartacak doğru tedavi konusunda çok detaylı bir veriye sahip olur.

Biometri

Miyop/hipermetrop ve astigmatınızın tedavisi için göziçi mercek numaranızın analizine yönelik ölçümleriniz yine uzmanlarımız eşliğinde yapılır.

OCT Retina

Göz arkasındaki sinir tabakasının üst düzey teknolojik cihazlarla değerlendirilerek, gözün arkasında görmeyi etkileyen bir sorun olup olmadığı incelenir. 

Kornea Topografisi

Göz yüzeyinin detaylı bir haritası çıkartılarak, görme sorunlarının çözümünde izlenecek yöntem konusunda destekleyici bilgi elde edilir.

Gözlükten Kurtaran Yüksek Kaliteli Göz İçi Mercek

Görme sorunlarının çözümü için göze yerleştirilecek merceğin türü, yukarıdaki tetkikler ve analizler sonucunda elde edilen veriye göre belirlenir. Medipol Göz Merkezi, görme sorunlarının çözümündeki yüksek başarısını, mercek seçimi için çok sayıda analiz, tetkik ve Türkiye'de sadece Medipol'de kullanılan, yenilikçi teknoloji Vivior gibi araçların uzun dönemli raporlarına göre belirler bu yüzden de hasta memnuniyetini yüksek başarıyla sağlar.

Operasyon Öncesi Genel Muayene ve Kan Tetkikleri

Gözlüklerden kurtulmanız için yapılacak ve tamamen size özel operasyon öncesinde bütün kan tetkikleriniz yapılarak, operasyon öncesi, operasyon sırası ve operasyon sonrası hasta memnuniyetinin üst düzeyde kalması sağlanır.

Damla Anestezi

Yapılacak operasyon genel aneztezi değil, damla anestezi dediğimiz, göze damlatılan bir damla ile, hastanın konforunu maksimuma çıkartecek şekilde kolayca uygulanır.

Multifokal/Trifokal/EDOP Operasyonu

Alanında büyük tecrübeye sahip uzman ve akademik kadromuz, yüksek başarıyla operasyonunuzu gerçekleştirecektir.

Operasyon Sonrası Bakım Hizmetleri

Operasyon sonrasında ihtiyaç duyacağınız bütün kontrol ve malzemeler, Medipol Göz Merkezi tarafından ameliyat sonrası hastaneden ayrılmadan önce size teslim edilir.