Sitede Ara

MEDİPOL MEGA ÜNİVERSİTE HASTANESİ 2017 YILINI 3 ÖDÜLLE TAÇLANDIRDI

Kardeş Ülkemiz Azerbaycan Medipol’ü seçti

Yılın en iyilerinin seçildiği “The First” 2017’nin 8’incisi, bu yıl Ekim ayında Azerbaycan’ın Bakü şehrinde düzenlendi. Törende, “Yılın En İyi Sağlık Kurumu” ödülü kaliteli ve hasta odaklı sağlık hizmetiyle, Medipol Mega Üniversite Hastanesi’ne verildi. Azerbaycan’da 3 yıldır faaliyet gösteren Hastane temsilciliği ile, tedavi talebinde bulunan her hasta ve yakınına ilk andan itibaren dünya standartlarında sağlık hizmeti sunuyor. Azerbaycan Tıp Üniversitesi ile yapmış olduğu karşılıklı  anlaşma sonunda hastanenin bünyesindeki uzman doktorlar, bilgi ve deneyimlerini karşı kurumdaki meslektaşları ile paylaşıyor. Bunun yanı sıra hastane hekimleri, staj ve eğitim talebinde bulunan lisans ve lisansüstü öğrencilerini hastane ve üniversitemize kabul ederek, eğitim süreçlerinde de onlara destek oluyor.

Bir ödül de Almanya’dan geldi

ITT Messe Uluslararası Turizm ve Ticaret Fuarı kapsamında, Türk-Alman Turizm & Kültür Derneği (TDTK) ve Markaimaj Medya iş birliğiyle Avrupa Başarı Ödülleri’nin bu yıl ikincisi gerçekleşti.

Almanya Essen'de yapılan gala gecesinde lider markalar ve değerli isimler, başarılı çalışmalarıyla ödül alırken, Medipol Mega Üniversite Hastanesi de sağlık alanında “Yılın Sağlık Kuruluşu” seçildi. Avrupa Başarı Ödülleri,  Avrupa'da Türkler tarafından gerçekleştirilen ve aynı zamanda Avrupalılara da ödül veren tek organizasyon olarak biliniyor.

Hastane, kapasitesi ve hasta odaklı tedavi imkanlarıyla Türkiye, Avrupa ve Balkanlar’da yer alan en kapsamlı özel hastane komplekslerinden biridir. Avrupa, Balkan ülkeleri, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan ve diğer Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkeleri dahil yılda 92 ülkeden yaklaşık 25 bin hastaya sağlık hizmeti sunuyor.               

                                     

Avrupa Başarı Ödülleri Hakkında;

Avrupa başarı Ödülleri adı altında gerçekleşecek olan Kültür Turizm ve Ticaret Fuarı, Turizm gibi önemli bir alanda halkla ilişkiler oluşturmanın yanı sıra satış, satış destekleme ve bilgi değişiminin gerçekleşmesi için oluşturulmuş bir platformdur. Avrupa Başarı Ödülleri,  Avrupa'da Türkler tarafından gerçekleştirilen ve aynı zamanda Avrupalılara da ödül veren tek organizasyon olma özelliğini taşımaktadır. Bu yıl da ilk kez, Türkiye ve Avrupa’dan olmak üzere birbirinden farklı alanlarda varlık gösteren birçok başarılı isim buluşturuldu.  Gala gecesi organizasyonuyla başlayarak 5 gün süren fuar, uluslararası boyutta, güçlü ortalıklara zemin hazırlamaktadır.

Azerbaycan “The Fist 2017” Hakkında;

Özel bir şirket tarafından düzenlenen “The First” ödül töreni Azerbaycan’da gerçekleştiriliyor. Sekiz yıldır düzenlenen ve yılın en iyilerinin seçildiği “The First” organizasyonunda alanında en iyi olan kurumlara ödül veriliyor. 8.Uluslararası “The First 2017” törenine Birinci Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Vagif Aliyev, Türkiye Cumhuriyyeti Kültür Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Halk yazarı Anar, Halk sanatçıları Firangiz Alizade,Vagif Mustafayev,Rasim Balayev ,Alim Gasımov, Onur sanatçıları Fargana Gasımova, Azad Ahmadov, Türkiye 'nin Moldova Büyükelçisi Hulusi Kılıç, Bilim Adamı İsa Habibbayli, TİKA Başkanı Serdar Çam, Türkiye Milli Kütüphane Başkanı Zülfi Toman, Türkiye Milli Kütüphane Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Fidan, Türk sanat oyuncusu Mehmet Usta, Türk Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü başkan yardımcısı Seyit Ahmet Arslan, İş adamı Hüseyin Büyükfırat, Azerbaycan Yazarlar Birliği üyesi, şair Nigar Hasanzade, Azerkitap” ın proje yönetmeni Sabir Hasanov, Genç besteci,şair , Azerbaycan Yazarlar Birliği üyesi Aysel Kerim, “Z Company” şirketinin başkanı Zamig Yunisov, Türk sanat oyuncusu ve sunucusu Armağan Zengin, Azad Mammadov, Tebrizli yazar- Faranak, katılım gösterenler arasındaydı.


24 Ekim 2017, Salı