Sitede Ara

Evinizdeyiz Medipol

Sağlığınız evinizde de bize emanet. 
Evinizdeyiz Medipol sağlık hizmetiyle bakıma muhtaç yaşlılarımızın ve sağlık problemleri yaşayan vatandaşlarımızın yaşama tutunmasına destek oluyoruz. Bilgi ve randevu için 444 70 44 nolu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Medipol Güvencesiyle Evde Sağlık Hizmeti 

Alanında uzman doktor ve deneyimli sağlık personelimizden oluşan ekibimizle ihtiyacınıza yönelik evde sağlık hizmeti sunuyoruz. Çağrı merkezimizin size ulaşması için başvuru formunu doldurmanız yeterli. Evinizdeyiz Medipol sağlık hizmeti acil durumlar için uygun değildir. Hayati tehlike oluşturan tıbbi durumlarda derhal 112 acil ambulans hizmetlerini aramalısınız.

Başvurmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.


Hastalığı nedeniyle sağlık kuruluşlarına gitmesi mümkün olmayan yatağa bağımlı hastalara, engelinden ötürü ulaşımda problem yaşayanlara ve yaşlı bireylere; muayene, tedavi, tıbbi bakım ve rehabilitasyon işlemlerine yönelik hizmetleri alanında uzman doktor ve deneyimli sağlık personelimizle karşılıyoruz.

Hangi Hastalara Verilir?

  • Yatağa bağımlı hastalar
  • KOAH vb. solunum sistemi problemi yaşayanlar
  • Palyatif bakıma ihtiyaç duyanlar
  • İleri derece kas hastalığı bulunanlar
  • Nörolojik hastalıkları olanlar
  • Engeli bulunanlar
  • Yaşlı bireyler

Evde Hemşirelik

Evde sağlık hemşirelerimiz; hasta ihtiyaçlarını, bakım gereksinimlerini saptar, planlar ve tüm hemşirelik girişimlerini uygulamaktadır.

Evde Psikolojik Danışmanlık

Doktorumuzun uygun görmesi durumunda hastaya veya ona bakan hasta yakınına, psikologlarımız tarafından yaşadıkları ortamda psikolojik danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Fizik tedavi uzmanımız tarafından tedavisi uygun görülen engelli, yatalak veya felç geçirmiş hastalara taşınabilir fizik tedavi aletleri eşliğinde fizyoterapi uygulaması yapılmaktadır.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Hasta veya aile bireyleri; 444 70 44 numaraları çağrı merkezimizi arayarak ya da online.medipol.com.tr adresinde bulunan Evinizdeyiz Medipol sağlık hizmeti forumunu doldurarak başvuruda bulunabilirler. Müracaat sonrası hasta veya hasta yakını aranarak randevu oluşturulur.

Önemli!

  • Evinizdeyiz Medipol sağlık hizmeti randevu sistemiyle sunulur.
  • Evde sağlık hizmeti alan hastalarda yeni oluşan acil durumlar evde sağlık hizmetlerinin kapsamında değildir.
  • Acil sağlık hizmetine gereksinim duyan evde bakım hastasının, 112 acil hizmetlerine ya da doğrudan sağlık kuruluşlarının acil servislerine başvurmaları önerilir.